Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 5 gasten
  • 3 bedden

Op een eersteklas locatie op 5-minuten loopafstand tot de Torel Tuin, biedt 2-slaapkamer Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt plaats aan maximaal 5 gasten. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt heeft uitzicht op de stad en bestaat uit een balkon, een zitruimte en een woonkamer. Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

De accommodatie heeft een complete keuken met faciliteiten.

De Santa Justa-lift ligt op ongeveer 1 km van dit 1-badkamer appartement, terwijl de Time Out Market Lisbon binnen 2 km afstand van de accommodatie ligt. Bovendien ligt Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt van 110 m² op een korte afstand van Igreja de São Domingos. Dit appartement is binnen 18 minuten wandelafstand van de Triomfboog van Rua Augusta genesteld. Deze accommodatie ligt vrij dicht bij het metrostation Avenida en op 5 km van de luchthaven van Humberto Delgado.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt
Santa Marta Apartment By Trip2Portugal
Mobiele prijsaanbieding

Santa Marta Apartment By Trip2Portugal

7.8
Goed 19 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht
Canarios Apartments Cardal - III
Mobiele prijsaanbieding

Canarios Apartments Cardal - III

8.5
Fantastisch 126 beoordelingen
72 m van de accommodatie
USD 84 USD 76
per nacht
Terrace & Sunny - City Center, Quiet & Pratical
Mobiele prijsaanbieding

Terrace & Sunny - City Center, Quiet & Pratical

124 m van de accommodatie
USD 168 USD 151
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    9 km

    Treinstations

    Station Rossio
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer13810/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt te vinden?
      Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt is in de Avenida da Liberdade wijk van Lissabon gesitueerd, op 13-minuten loopafstand tot de Santa Justa-lift.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt?
      Populaire plekken in de buurt van Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt zijn onder andere de Triomfboog van Rua Augusta, de Santa Justa-lift, de Time Out Market Lisbon.
    • Hoeveel kost het om bij Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt te verblijven?
      De huurprijs van Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt is €390.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • American Express
      • Diners Club
    • Is er een keuken in Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt?
      Bij Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 110 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    9 km

    Treinstations

    Station Rossio
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charmingloft Lisbon Avenida Large And Stylish Apt

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten